Ogłoszenie nr 500278865-N-2018 z dnia 21-11-2018 r.
Katowice:
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
OGŁOSZENIE DOTYCZY:
Ogłoszenia o zamówieniu
INFORMACJE O ZMIENIANYM OGŁOSZENIU
Numer: 650931-N-2018
Data: 21/11/2018
Adres strony internetowej (url):
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.2) Tekst, który należy dodać
Punkt: 1
Tekst, który należy dodać w ogłoszeniu: Część nr: 3 Nazwa: Usługa sprzątania i utrzymania czystości terenów zewnętrznych przy obiektach Uniwersytetu Śląskiego zlokalizowanych na terenie miasta Chorzów 1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1) Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości terenów zewnętrznych przy obiektach Uniwersytetu Śląskiego zlokalizowanych na terenie miasta Chorzów: - Kampus Chorzów ul. 75 Pułku Piechoty 1,1A w Chorzowie.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2A do SIWZ. Szczegółowe wymagania dotyczące wykonywania usług dla poszczególnych obiektów, wykaz obiektów wraz z lokalizacją oraz metrażem zawiera załącznik nr 2B do SIWZ.

Punkt: 2
Tekst, który należy dodać w ogłoszeniu: Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 90910000-9

Punkt: 4
Tekst, który należy dodać w ogłoszeniu: Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach: 12