Katowice: Dostawa analogowej płyty grzejnej
DZP.381.162.2015.DW

Numer ogłoszenia: 336418 - 2015; data zamieszczenia: 09.12.2015
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Dostawy

I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet Śląski w Katowicach Dział Zamówień Publicznych, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 3592048, faks 32 3592048 , strona internetowa www.us.edu.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa analogowej płyty grzejnej
DZP.381.162.2015.DW.

II.2) Rodzaj zamówienia: Dostawy.

II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Dostawa analogowej płyty grzejnej-1 szt.- zwanej dalej urządzeniem.
1.Zakres zamówienia obejmuje zakup urządzenia wraz z dostawą tj. transportem, rozładunkiem oraz wniesieniem do pomieszczenia wskazanego przez Zamawiającego.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do zaproszenia.
3. Projekt umowy, którego postanowienia będą przedmiotem negocjacji, stanowi załącznik nr 2 do zaproszenia.
4.Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia:
1)Przedmiot zamówienia winien być fabrycznie nowy, pochodzić z bieżącej produkcji (produkcja nie później niż 2014r.);
2)Termin realizacji zamówienia: 28 dni od daty zawarcia umowy;
3)Miejsce realizacji zamówienia: Katedra Paleontologii i Stratygrafii na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego, ul. Będzińska 60, 41-200 Sosnowiec;
4)Minimalny wymagany termin gwarancji: 12 m-cy. Wykonawca zapewni bezpłatny serwis gwarancyjny.
5)Oferty równoważne: Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych w przypadkach, w których Zamawiający wskazuje znaki towarowe, patent lub pochodzenie przedmiotu zamówienia, z zachowaniem przez Wykonawcę zasad i wymogów opisanych w SIWZ. Wpisanie znaków towarowych jest uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia i Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą innych dostatecznie dokładnych określeń. Użyte w specyfikacji określenia wskazujące znaki towarowe, patent lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać z wyrazami lub równoważne. Wykonawca oferując przedmiot równoważny do opisanego w specyfikacji jest zobowiązany zachować równoważność w zakresie parametrów użytkowych, funkcjonalnych i jakościowych, które muszą być na poziomie nie niższym od parametrów wskazanych przez Zamawiającego.

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 42.30.00.00-9.

II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.

Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki

Część NR: 1   Nazwa: Dostawa analogowej płyty grzejnej

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA