Ogłoszenie nr 500171488-N-2018 z dnia 20-07-2018 r.
Uniwersytet Śląski w Katowicach Dział Zamówień Publicznych: Dostawa paliwa (Svalbard, Norwegia)

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Numer ogłoszenia: 585684-N-2018

Adres strony internetowej (url): us.edu.pl
Inny: Uczelnia publiczna
Dostawa paliwa (Svalbard, Norwegia)
DZP.381.062.2018.DW
Dostawy
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2400 litrów etyliny PB95 zmagazynowanej w 4 zbiornikach Zamawiającego, każdy zbiornik o pojemności 400 litrów (łącznie 1600l.) oraz najem dwóch dodatkowych zbiorników o pojemności 400 litrów (o łącznej pojemności 800l.) na okres 12 miesięcy. Paliwo powinno wytrzymywać temperatury w regionie Svalbardu. Wykonawca jest zobowiązany zagwarantować wysoką jakość sprzedawanego paliwa, spełniającego wymagania rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. 2015 r. poz. 1680). 2) Zakres zamówienia obejmuje transport wyżej wymienionego paliwa w terminie do 30.09.2018 r. do Polskiej Stacji Polarnej w miejscowości Hornsund (Svalbard, Norwegia) i przekazanie osobie upoważnionej ze strony Zamawiającego. 3) Wykonawca zobowiązany jest do dokonania rejestracji na portalu Usług Elektronicznych Usług Służby Celnej PUESC oraz bezzwłocznego, skutecznego powiadomienia Zamawiającego (nie później niż 2 dni od daty rejestracji) wraz z podaniem nr zgłoszenia oraz przekazania wszelkich niezbędnych informacji, koniecznych do podjęcia dalszych kroków w systemie PUESC. 4) Termin gwarancji. Wykonawca udziela gwarancji na oferowane paliwo. 5) Opis przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostałyby znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty lub usługi, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego na poziomie nie niższym niż wskazane w opisie przedmiotu zamówienia; w sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 30 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 6) Wymagany termin realizacji zamówienia: Zamawiający wymaga dostarczenia paliwa w terminie do 30.09.2018 r. do Polskiej Stacji Polarnej w miejscowości Hornsund (Svalbard, Norwegia). 7) Adres dostawy: Polska Stacja Polarna w miejscowości Hornsund (Svalbard, Norwegia) 8) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 2 do SIWZ.

Postępowanie / część zostało unieważnione
Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podst. art. 93 ust. 1 pkt. 1 – nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.