Ogłoszenie nr 500168692-N-2018 z dnia 18-07-2018 r.
Uniwersytet Śląski w Katowicach Dział Zamówień Publicznych: Usługa druku i oprawy książek

Numer ogłoszenia: 564188-N-2018

Adres strony internetowej (url): https://www.us.edu.pl/
Inny: Uczelnia Publiczna
Usługa druku i oprawy książek
DZP.381.045.2018UG
Usługi
1.Przedmiotem zamówienia jest usługa druku i oprawy książek techniką dowolną (cyfrowa tonerowa, cyfrowa atramentowa, offsetowa, sitodruk) obejmująca: a)druk: bloków, okładek/oklejek, obwolut, wyklejek, wklejek, alonży (przedłużek) oraz dodatków do książek (zakładek, wkładek, pocztówek, opasek, ilustracji); druk 1 i 4-kolorowy (1+0, 1+1, 4+0, 4+1, 4+4); druk dla czterech podstawowych formatów książek (B6, A5, B5, A4); druk na różnych surowcach (papierach); b)oprawę: broszurową ze skrzydełkami lub bez, twardą całopapierową, twardą całopłócienną, zintegrowaną, z obwolutą lub bez, foliowaną (folia błyszcząca/matowa lub soft touch (folia matowa aksamitna w dotyku), opcjonalnie miejscowo lakier UV), klejoną bądź szytą nićmi lub zszywkami (oprawa zeszytowa), opcjonalnie tłoczoną na sucho lub folią metalizowaną (hot-stamping/gorącym stemplem), wykrawaną/sztancowaną oraz c)dostarczanie do akceptacji egzemplarzy okazowych i próbnych wydruków: okładek/oklejek, obwolut, wyklejek, wklejek, alonży (przedłużek), zakładek, wkładek, pocztówek, opasek, ilustracji, stron kolorowych (proofy w skali 1:1) oraz d) usługi dodatkowe związane z wykonaniem książek (dostarczanie makiet oklejek i obwolut, wklejenie płyt CD w kopercie na III. s. okładki, insertowanie do książek: zakładek, wkładek, pocztówek, owijanie książki opaską sklejoną lub zawijanie opaski za okładkę książki, naklejanie ilustracji na okładkę lub oklejkę, falcowanie alonży, umieszczanie wklejek i alnoży wg adiustacji, ofoliowane każdego egzemplarza folią termokurczliwą, przygotowanie/wykonanie matrycy/wykrojnika/sztancy; opcjonalnie obcinanie indywidualne każdego egzemplarza) oraz wykonanie do każdego tytułu dodatkowych 5 okładek/oklejek/obwolut, a następnie dostarczenie nakładów do siedziby Zamawiającego. e)Szacunkowa objętość zamówienia wynosi 4500 arkuszy drukarskich bloku (ok. 225 tytułów). f) Jakość druku, oprawy i pozostałych parametrów musi być zgodna z odpowiednimi normami branżowymi druku i redakcji technicznej (BN-76/7440-05, BN-65/7440-05, BN-66/7440-06, BN-73/7401 11, BN-71/7401-03, BN-86/7401-17 lub równoważnymi). /2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SIWZ. . /3.Termin realizacji zamówienia. Przedmiot umowy realizowany będzie od daty zawarcia umowy do dnia 30.04.2020r. albo do wyczerpania kwoty jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (wartość umowy) w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. Przedmiot umowy realizowany będzie wg bieżących potrzeb Zamawiającego przez cały okres trwania umowy, na podstawie zamówień określających w szczególności: druk i oprawę jednego tytułu wraz z wybranymi dodatkami, w nakładzie od 50 do 300 egz., 1 lub 2 egzemplarze okazowe, wszystkie wydruki próbne, 5 dodatkowych okładek, transport nakładu do siedziby Zamawiającego (odpowiednio do biura lub magazynu). Do każdego pojedynczego zamówienia dołączany będzie – specyfikacja zamówienia (wzór specyfikacji zawiera Załącznik nr 2 SIWZ). /4.Miejsce realizacji zamówienia (adres dostawy): 1)egzemplarze okazowe oraz próbne wydruki (proofy) należy dostarczyć do Biura Wydawnictwa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach , pok. 1.2 (sekretariat), ul. Bankowa 12B, 40-007 Katowice; 2)nakłady wraz z 5 okładkami /obwolutami/ oklejkami, nadbitkami, matrycą/wykrojnikiem/sztancą należy dostarczyć do Magazynu Wydawnictwa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, pok. 309, ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice.

NAZWA: Usługa druku i oprawy książek
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 17/07/2018
IV.2) Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT 570451.10
Waluta pln
IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
Liczba otrzymanych ofert:  2
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw:  2
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej:  0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną:  0
IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:

Nazwa wykonawcy: Volumina.pl Daniel Krzanowski
Email wykonawcy:
Adres pocztowy: ul. Ks. Witolda 7-9
Kod pocztowy: 71-063
Miejscowość: Szczecin
Kraj/woj.: zachodniopomorskie

Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą:
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy 647459.82
Oferta z najniższą ceną/kosztem 647459.82
Oferta z najwyższą ceną/kosztem 763719.50
Waluta: pln
IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa
Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom

Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom:
IV.8) Informacje dodatkowe:
Wartością umowy w przedmiotowym postępowaniu jest ilość posiadanych środków tj: 598 974,00. Cena podana w ofercie służy jedynie do porównania ofert.