Katowice: Przebudowa pomieszczeń kuchni (suterena) na sale dydaktyczne - Logopedia Wydział Filologiczny Katowice, Pl. Sejmu Śląskiego 1
Numer ogłoszenia: 509750 - 2012; data zamieszczenia: 13.12.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 393250 - 2012r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet Śląski w Katowicach Dział Zamówień Publicznych, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 3592048, faks 32 3592048.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przebudowa pomieszczeń kuchni (suterena) na sale dydaktyczne - Logopedia Wydział Filologiczny Katowice, Pl. Sejmu Śląskiego 1.

II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pomieszczeń kuchni (suterena) na sale dydaktyczne.
2.Opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2A-C do SIWZ:
1)projekt budowlany - załącznik nr 2A do SIWZ,
2)STWiORB - specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót- załącznik nr 2B do SIWZ,
3)przedmiar robót- załącznik nr 2C do SIWZ,
3.Wymagany termin realizacji zamówienia - roboty objęte zamówieniem należy zrealizować do 120 dni od daty przekazania terenu robót.
Zamawiający zobowiązuje się do przekazania terenu robót w terminie do 5 dni od daty zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia z zastrzeżeniem zapisów rozdziału XIII ust. 2 pkt 3) niniejszej SIWZ.
4.Okres i warunki gwarancji -
1)wymagany minimalny okres gwarancji na wykonane roboty - nie mniej niż 36 miesięcy,
2)wymagany minimalny okres gwarancji na zamontowane materiały, urządzenia- nie mniej niż 36 miesięcy, a jeżeli gwarancja producenta jest dłuższa, zgodnie z gwarancją producenta.
3)Okres gwarancji rozpoczyna się w dacie podpisania protokołu odbioru końcowego.
5.Jeżeli dla ważności warunków gwarancji wymagane są przeglądy, konserwacje czy inne czynności serwisowe związane z właściwym użytkowaniem (urządzeń, rzeczy itp.), wszystkie te czynności muszą zostać zapewnione przez Wykonawcę w ramach ceny podanej w ofercie.
6.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
7.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
8.Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Jeżeli w dokumentacji projektowej, przedmiarach lub innych elementach SIWZ zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub norm, o których mowa w art. 30 ust. 1-3 ustawy PZP, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod względem parametrów technicznych, użytkowych oraz eksploatacyjnych pod warunkiem, że zagwarantują one realizację robót zgodnie z dokumentacją projektową oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w ww. dokumentach i niniejszej SIWZ.
9.Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia uzupełniającego.
10.Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji zamówienia z udziałem podwykonawców. Jeśli wykonawca będzie realizował zamówienie z udziałem podwykonawców, Zamawiający żąda wskazania części zamówienia, której wykonanie powierzy podwykonawcom. (W załączeniu druk do ewentualnego wykorzystania - załącznik nr 5 do SIWZ)
11.Rozliczenia finansowe dokonywane między Zamawiającym a Wykonawcą dokonywane będą w polskich złotych (PLN).
12.Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
13.Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia.
14.Zamawiający nie przewiduje ustanowienia dynamicznego systemu zakupów.
15.Zamawiający nie ogranicza możliwości ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla Wykonawców, u których ponad 50% stanowią osoby niepełnosprawne w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych lub właściwych przepisów państw członkowskich Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
.

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.31.00.00-3, 45.33.12.00-8, 45.42.11.32-8, 45.42.11.46-9, 45.43.21.20-1, 45.44.21.00-8.

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony

III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

Część NR: 1

Nazwa: Przebudowa pomieszczeń kuchni (suterena) na sale dydaktyczne - Logopedia Wydział Filologiczny Katowice, Pl. Sejmu Śląskiego 1

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 04.12.2012.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 13.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 10.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 260838,86 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ