Ogłoszenie nr 500034939-N-2017 z dnia 27-09-2017 r.
Uniwersytet Śląski w Katowicach Dział Zamówień Publicznych: Dostawa serwerów

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Numer ogłoszenia: 581540-N-2017
Numer ogłoszenia: 500024874-N-2017

Adres strony internetowej (url): us.edu.pl
Inny: Uczelnia publiczna
Dostawa serwerów
DZP.381.088.2017.DW
Dostawy
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów serwerów i oprogramowania dla platformy SAP HANA, zwanych dalej „sprzętem”. Oferowany sprzęt powinien być fabrycznie nowy, wyprodukowane zgodnie z normą jakości ISO 9001:2000 (lub normą równoważną), pochodzić z bieżącej produkcji (2016/2017), posiadać stosowne certyfikaty dopuszczające go do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługę instalacyjno- wdrożeniową dla oferowanego sprzętu i oprogramowania systemowego, przeprowadzenie szkolenia stanowiskowego oraz usługę wsparcia technicznego dla oferowanego sprzętu i oprogramowania systemowego przez okres 3 lat od podpisania protokołu odbioru końcowego. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup sprzętu, jego dostarczenie, rozładunek, wniesienie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, instalację i uruchomienie. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SIWZ. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostałyby znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty lub usługi, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego na poziomie nie niższym niż wskazany w opisie przedmiotu zamówienia. 4) Zamówienie powinno zostać zrealizowane w maksymalnym terminie do 28 dni od daty otrzymania zamówienia. 5) Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Informatycznych Systemów Zarządzania, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice. 6) Okres gwarancji. Wymagany minimalny okres gwarancji: 36 miesięcy. Bieg terminu gwarancji rozpoczyna się w dacie podpisania Protokołu Odbioru. Serwis gwarancyjny dla serwerów realizowany winien być przez producenta lub autoryzowany serwis gwarancyjny producenta świadczony w trybie następny dzień roboczy (NBD) z gwarantowanym czasem naprawy 24h w miejscu instalacji sprzętu 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SIWZ.
II.5) Główny Kod CPV: 48820000-2

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 27/09/2017
IV.2) Całkowita wartość zamówienia
Wartość bez VAT 480000
Waluta pln
IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
Liczba otrzymanych ofert:  2
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw:  2
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej:  0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną:  0
IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0
IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:

Nazwa wykonawcy: SID sp. z o.o.
Email wykonawcy:
Adres pocztowy: Al. Jerozolimskie 65/79
Kod pocztowy: 00-697
Miejscowość: Warszawa
Kraj/woj.: mazowieckie

Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą:
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM
Cena wybranej oferty/wartość umowy 590355,72
Oferta z najniższą ceną/kosztem 580560
Oferta z najwyższą ceną/kosztem 590355,72