Katowice: Opracowanie i wdrożenie materiałów e-learningowych na kierunku studiów II stopnia Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej w ramach projektu: PWP Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej - innowacyjny rozwój studiów II stopnia w oparciu o doświadczenia partnera zagranicznego, nr sprawy: DZP.381.56.2014.UG.
Numer ogłoszenia: 357478 - 2014; data zamieszczenia: 28.10.2014

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 312790 - 2014r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: tak.

I. 1) NAZWA I ADRES: Uniwersytet Śląski w Katowicach Dział Zamówień Publicznych, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice, woj. śląskie, tel. 32 3592048, faks 32 3592048.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Uczelnia publiczna.

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Opracowanie i wdrożenie materiałów e-learningowych na kierunku studiów II stopnia Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej w ramach projektu: PWP Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej - innowacyjny rozwój studiów II stopnia w oparciu o doświadczenia partnera zagranicznego, nr sprawy: DZP.381.56.2014.UG..

II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i wdrożenie, dla potrzeb dydaktycznych Uniwersytetu Śląskiego, materiałów dydaktycznych w formie e-learningowej dla poszczególnych modułów dydaktycznych przewidzianych dla studiów II stopnia na kierunku Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Materiały dydaktyczne powinny składać się z następujących 20 modułów kształcenia, z których każdy powinien odpowiadać 30 godzinom dydaktycznym (1 godzina dydaktyczna = 45 minut) efektywnej pracy studenta na platformie:
-Sztuka współczesna (1 moduł),
-Historia i kultura gier (1 moduł),
-Animacja (1 moduł),
-Projekt zespołowy (2 moduły),
-Pracownia kreatywna (1 moduł),
-Multimedia(2 moduły),
-Silniki gier (1 moduł),
-Grafika cyfrowa (2 moduły),
-Graficzne środowisko gry(2 moduły),
-Kompozycja muzyczna (1 moduł),
-Projektowanie interfejsu(1 moduł),
-Inżynieria dźwięku (1 moduł),
-Modelowanie 3D(2 moduły),
-Tekstury(moduł 1),
-Teoria narracji i fabuły (1 moduł).
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
3.Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 08.12.2014 r.
4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zostały określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ.

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.30.00.00-7.

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony

III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

Część NR: 1

Nazwa: Opracowanie i wdrożenie materiałów e-learningowych na kierunku studiów II stopnia Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej w ramach projektu: PWP Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej - innowacyjny rozwój studiów II stopnia w oparciu o doświadczenia partnera zagranicznego,

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 24.10.2014.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 1.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 269000,00 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ